Pagrindinis Sąlygos
Pagrindinės sąlygos

 

 Automobilis rezervuojamas užsakant bent jau prieš 24 valandas. Minimalus  nuomos laikotarpis 24 val.(1 para). Maksimalus laikotarpis neribojamas. Išskirtiniais atvejais įmanomas individualus susitarimas. Už paslaugas galima atsiskaityti pervedant pinigus į sąskaitą arba grynais pinigais.

Nuomojamo automobilio kuro bake yra apie 5 litrus kuro, iš klientų reikalaujame, kad gražinant kuro lygis atitiktų buvusį atiduodant. Taip nuimame nuo savęs ir klientų būtinybę detaliai tikrinti paliekamo kuro lygį grąžinant automobilį. Jei visgi pageidaujate nuomotis automobilį pilnu baku, uždėkite varnelę rezervacijos formoje.

Nuomojami automobiliai visada turi galiojančius civilinės atsakomybės, KASKO draudimus bei galiojantį techninės apžiūros taloną.

Bendrovės automobiliais galima keliauti į bet kurią Europos šalį.

 
Reikalavimai vairuotojui

Išnuomotą automobilį gali vairuoti asmuo, turintis tarptautinius reikalavimus atitinkantį ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažesnę kaip 2 metų vairavimo patirtį. Ekonominės klasės automobilius vairuoti gali ne jaunesni kaip 21-erių, o kompaktinės klasės ir didesnius ne jaunesni kaip 23 metų asmenys. Asmuo privalo pateikti galiojantį pasą. Jaunesni kaip 25 metų vairuotojai palieka 400 Lt užstatą.

 


Copyright © 2010-2021 POLIRENT.

Draugai, partneriai. oldvila

Created by
SPRENDIMU METAS